Struktura organizacyjna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
Stanowisko Imie i nazwisko Telefon/e-mail
Wójt Gminy Winnica Mariusz Kowalewski 23 691 40 92
m.kowalewski@gminawinnica.pl
Sekretarz Gminy, Kierownik USC Jadwiga Pydynowska 23 691 40 85
jadwiga.pydynowska@gminawinnica.pl
Referat Budżetu i Finansów    
Skarbnik Gminy - Kierownik Referatu Waldemar Błoński 23 691 40 99
waldemar.blonski@gminawinnica.pl
Stanowisko pracy ds. księgowości budżetowej  Magdalena Smolińska  23 691 40 99
m.smolinska@gminawinnica.pl
Stanowisko pracy ds. finansowo-księgowych  Ewa Kozłowska 23 691 40 99
ewa.kozlowska@gminawinnica.pl
Stanowisko pracy ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych   Monika Lachowska 23 691 40 42
m.lachowska@gminawinnica.pl 
Stanowisko pracy ds. księgowości podatkowej i ewidencjonowania działalności gospodarczej Agnieszka Ciemerych 23 691 40 41
agnieszka.ciemerych@gminawinnica.pl
Stanowisko pracy ds. oświaty, księgowości i wymiaru opłaty zagospodarowania odpadami komunalnymi oraz archiwum zakładowego  Eliza Mroziewicz

23 691 40 61
e.kowalewska@gminawinnica.pl

Referat Inwestycji, Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska    
Kierownik referatu - stanowisko pracy ds. zamówień publicznych Mariola Darkowska 23 691 40 31
m.darkowska@gminawinnica.pl
Stanowisko pracy ds. gospodarki nieruchomościami  

23 691 40 31

Stanowisko pracy ds. inwestycji, drogownictwa i pozyskiwania funduszy zewnętrznych Igor Nicewicz 23 691 40 28
i.nicewicz@gminawinnica.pl
Stanowisko ds. ochrony środowiska i rolnictwa Marcin Krulak
23 691 40 28
m.krulak@gminawinnica.pl
Samodzielne stanowiska    
Stanowisko pracy ds. organizacyjno-kadrowych i obsługi Rady Gminy, Zastępca kierownika urzędu stanu cywilnego Ewa Zalewska 23 691 40 44
ewa.zalewska@gminawinnica.pl
Stanowisko pracy ds. kancelaryjno-gospodarczych Daria Zadrożna 23 691 40 92
sekretariat@gminawinnica.pl
Stanowisko pracy ds. obywatelskich Barbara Ambroch 23 691 40 22
barbara.ambroch@gminawinnica.pl
Stanowisko pracy ds. obronnych, zarządzania kryzysowego, pełnomocnik ochrony informacji niejawnych Karina Sokołowska 23 691 40 22
karina.sokolowska@gminawinnica.pl
Stanowisko pracy ds. obsługi informatycznej Marcin Strzyżewski 23 691 40 44
informatyk@gminawinnica.pl

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:UG Winnica
Data utworzenia:2017-01-30
Data publikacji:2017-01-30
Osoba sporządzająca dokument:Marcin Strzyżewski
Osoba wprowadzająca dokument:Marcin Strzyżewski
Liczba odwiedzin:2242