Nieodpłatna pomoc prawna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Nieodpłatna pomoc prawna

 

HARMONOGRAM UDZIELANIA NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ, NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA OBYWATELSKIEGO ORAZ MEDIACJI W POWIECIE PUŁTUSKIM W 2024 R.

>Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa 2023

> Zasady rejestracji wizyt do punktów NPP

> Informacja dotycząca nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego świadczonych w 2019 r. w Powiecie Pułtuskim

> Informacja o nieodpłatnej pomocy prawnej udzielanej w budynku Urzędu Gminy w Winnicy

> Harmonogram udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w m-cu grudzień 2019

> Zarządzenie nr 52/2015 Starosty Pułtuskiego z dnia 7 października 2015 r. w sprawie określenia lokali, w których usytuowane bedą punkty nieodpłatnej pomocy prawnej

> Zbiorcza informacja o wykonaniu zadania polegającego na udzielaniu nieodpłatnej pomocy prawnej sporządzona przez Starostę Pułtuskiego za I półrocze 2018 r. (styczeń czerwiec)

> Zbiorcza informacja o wykonaniu zadania polegającego na udzielaniu nieodpłatnej pomocy prawnej sporządzona przez Starostę Pułtuskiego za II kwartał 2018 r.

> Zbiorcza informacja o wykonaniu zadania polegającego na udzielaniu nieodpłatnej pomocy prawnej sporządzona przez Starostę Pułtuskiego za czerwiec 2018 r.

> Zbiorcza informacja o wykonaniu zadania polegającego na udzielaniu nieodpłatnej pomocy prawnej sporządzona przez Starostę Pułtuskiego za I kwartał 2018 r.

> Zbiorcza informacja o wykonaniu zadania polegającego na udzielaniu nieodpłatnej pomocy prawnej sporządzona przez Starostę Pułtuskiego za III kwartał 2017 r.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:UG Winnica
Data utworzenia:2017-09-13
Data publikacji:2017-09-13
Osoba sporządzająca dokument:Marcin Strzyżewski
Osoba wprowadzająca dokument:Marcin Strzyżewski
Liczba odwiedzin:5761